Hoi,
Ik ben nieuw op het forum en ook redelijk nieuw met de BMW's. Ik heb er nog niet bruut veel verstand van zegmaar...
Afgelopen week een E30 323i gereden en ben om van BMW 6-cil.
Nu zit ik te kijken voor zo'n 325i maar kom ook wel de 325e tegen. Het enige verschil dat ik kan zien is dat de E ...
BMWForum.nl zoekt Moderators om het forum te onderhouden, als je jezelf kan vinden in het onderstaande, neem dan contact op via deze link.
- Enige kennis van phpbb is gewenst, maar niet noodzakelijk.
- Minimaal 6 maanden geregistreerd zijn, of een zodanige activiteit met posten hebben.
- Geregeld op het forum te vinden zijn.
- Goed moderator werk verrichten, veranderen, doorverwijzen of verwijderen van forum berichten die niet toegestaan zijn.
Search found 2 matches
- 17 Jan 2015 10:51
- Forum: 1983 - 1991 (E30)
- Topic: Verschil 325i-325e?
- Replies: 0
- Views: 17743
- 17 Jan 2015 10:39
- Forum: Stel je even voor
- Topic: 2 Nieuwe BMW fans in Holland
- Replies: 0
- Views: 2122
2 Nieuwe BMW fans in Holland
Hoi, Mijn naam is Mark, uiteraard nieuw hier.
Na het gereden hebben in een 320i E30 ben ik officieel fan geworden van BMW's. Net als mijn maat die toen naast me zat (Thijs).
Zoek langzamerhand zo'n modelleke
Groeten
Na het gereden hebben in een 320i E30 ben ik officieel fan geworden van BMW's. Net als mijn maat die toen naast me zat (Thijs).
Zoek langzamerhand zo'n modelleke
Groeten
