BMWForum.nl zoekt Moderators om het forum te onderhouden, als je jezelf kan vinden in het onderstaande, neem dan contact op via deze link.

  • Enige kennis van phpbb is gewenst, maar niet noodzakelijk.
  • Minimaal 6 maanden geregistreerd zijn, of een zodanige activiteit met posten hebben.
  • Geregeld op het forum te vinden zijn.
  • Goed moderator werk verrichten, veranderen, doorverwijzen of verwijderen van forum berichten die niet toegestaan zijn.

Goedemorgen!

Nieuw Hier? dan kan je je hier voorstellen.

Moderator: Moderator Team

Post Reply

Topic Author
Lutzki
Neutraal
Posts: 10
Joined: 02 Dec 2008 09:47

Goedemorgen!

Post by Lutzki »

Mijn naam is Sander, 38 jaar.

September 2006 heb ik voor het luttele bedrag van €900,- een 525i E34M50 (de 24 klepper met fabrieksopgave 192 pk, erg fijn) op de kop getikt. Inmiddels heb ik er meer dan 30.000 km redelijk probleemloos mee gereden, maar sinds het vervangen van een draagarm linksvoor is er iets mis. De stabiliteit is tussen de 80 en 110 km/u ver te zoeken. Vooral als ik over een hobbel rijd op die snelheid, lijkt de hele voortrein wel te gaan stuiteren. De neus heeft dan grote moeite te stabiliseren en sterke vibraties in het stuur en de wielen.

Hij is iets verlaagd, maar ik vind de auto heerlijk rijden. Helaas beginnen zich naar mijn idee grotere reparaties aan te dienen als nieuwe schokbrekers, vervangen startmotor, vervangen zijspatschermen voor en ik weet niet of ik de bolide dat nog waard vindt. Dus ik zit te wikken en te wegen om een nieuwer exemplaar te kopen of even doorsparen en dan het nieuwere model... maar ja, ik vind de lijnen van de E34 zo mooi!!
User avatar

Mickroz
Website Beheerder
Website Beheerder
Posts: 1461
Joined: 08 May 2005 19:11
Type Auto: Volvo V60 D2 Ocean Race
Location: USER_TABLE
Age: 47

Re: Goedemorgen!

Post by Mickroz »

welkom hier!
Forumer (n). 1) One who runs a forum or is an active member of one or more web forums.
[ external image ]

325i
4e Versnelling
Posts: 1941
Joined: 23 Apr 2008 17:05
Type Auto: E36 320i Sedan
Location: Heerlen
Age: 43

Re: Goedemorgen!

Post by 325i »

Goede morgen ik zal straks je mail even behandelen het is momenteel een beetje erg druk ;)

welkom op het forum ;)
Citroen Saxo 1.6 VTS 2000

Ikke
3e Versnelling
Posts: 633
Joined: 09 Feb 2005 20:41
Location: Los Limbos
Age: 44
Contact:

Re: Goedemorgen!

Post by Ikke »

Welkom op het forum.

Er zijn vast wel een aantal mensen die het goed en goedkoper kunnen maken. Onderhoud heb je aan iedere auto, ook aan een nieuwe(re).

Mijn advies, verkoop de auto niet te gauw, straks heb je spijt en zie dan nog maar eens zo'n auto terug te krijgen.

Je weet iig wat er allemaal aan de auto mankeert.

Topic Author
Lutzki
Neutraal
Posts: 10
Joined: 02 Dec 2008 09:47

Re: Goedemorgen!

Post by Lutzki »

Dat is inderdaad waar ja, ik weet waar ik voor een deel aan toe ben. Maar ja, in een auto rondrijden die zoveel blikschade heeft als de mijne en waarvan de lak vooral op dak en achterklep zo vol zit met onnoemelijk veel haarscheurtjes. Vooral als de zon er op schijnt ziet het er niet uit. Gezien het achterscherm links dat er opnieuw (matig) is ingelast kan het niet anders dat de auto een zware klapper heeft gemaakt. Mogelijk vertaalt zich dat naar het huidige 'klapperende wielen' gedrag van de besturing bij snelheden boven de 80 km/u.

Vond trouwens een artikel op een Amerikaanse site voor de E32/34 waar het euvel van het uitvallende dim- en grootlicht werd uitgelegd en wat je er aan kan doen. Gewoon de oude truc van de soldeerbout met wat vers soldeer op de printplaat zetten daar waar scheurtjes zijn ontstaan in de soldeernaden met de elektrische componenten, in dit geval de relais. http://www.bmwe34.net/Wiki/tiki-index.p ... +and+Relay

Heb dat gisteren gedaan en vanochtend leek het er op dat de lichten niet zijn uitgevallen en ook het grootlicht deed het....
User avatar

Mickroz
Website Beheerder
Website Beheerder
Posts: 1461
Joined: 08 May 2005 19:11
Type Auto: Volvo V60 D2 Ocean Race
Location: USER_TABLE
Age: 47

Re: Goedemorgen!

Post by Mickroz »

gelukkig dat sommige mensen nog lezen ;) bedankt voor je opmerking in het vraag en aanbod forum!
Forumer (n). 1) One who runs a forum or is an active member of one or more web forums.
[ external image ]

BmwFreakie
2e Versnelling
Posts: 363
Joined: 11 Nov 2007 12:06
Location: BMWE90Forum.nl
Age: 34
Contact:

Re: Goedemorgen!

Post by BmwFreakie »

Hey!

Welkom op bmwforum

Groetjes,
Freakie
http://www.bmwe90forum.nl - Het perfecte forum voor het nieuwe model 3 serie
Post Reply

Return to “Stel je even voor”