met de kentekencheck kun je achterhalen hoelang deze auto werkelijk gerden en gestaan heeft, dit kun je vinden op: Zomoto.nl rechts bij gratis waarde bepaling kun je het kenteken invullen.. en de site wijst t verder vanzelf.
Motormanagement uitlezen: tja, zoek een onafhankelijke garage die een computer of een handlezer heeft voor BMW`s!
Versnellingsbak: als jij tijdens het rijden merkt dat er een vreemd geluid van onder je auto komt, je ziet niks aan het chassis, maar je hoort wel vreemde geluiden die lijken op 2 ijzers met hoeken die met geweld tegenelkaar vechten, het zogeheten: tandjespoetsen.
Je zou nog tot aan de 210.000 km kunnen rijden maar dan zou ik eens bij ZF in Duitsland langs gaan en vragen om een check. ikzelf ben niet van de vestiging nederland gediend.
In Duitsland top service, je krijgt een auto mee als ze alles vervangen, schoonmaken etc, maar 1 must: je moet er een dagje voor uit trekken en je moet enigssinds Duits kunnen verstaan en beetje spreken..
http://www.zf.com/corporate/en/homepage/homepage.html
Voor nogmeer vragen: Genoeg leden hier die je kunnen helpen(en desnoods even langskomen

)