Mijn voorlichten zijn lek (er zitten gecondenseerde waterdruppels aan de binnenkant) en daarnaast is er door de tijd heen een aanslag ontstaan aan de binnenkant. Kortom ik denk dat er nieuwe op moeten.
Nu heb ik deze http://www.cargoods.nl/shop/angel-eyes/ ... e-e46-4dr/ gevonden, kan iemand mij vertellen of dit de goede / juiste zijn voor mijn auto?
Ik ben in bezit van een BMW 318i automaat uit 1999.
BMWForum.nl zoekt Moderators om het forum te onderhouden, als je jezelf kan vinden in het onderstaande, neem dan contact op via deze link.
- Enige kennis van phpbb is gewenst, maar niet noodzakelijk.
- Minimaal 6 maanden geregistreerd zijn, of een zodanige activiteit met posten hebben.
- Geregeld op het forum te vinden zijn.
- Goed moderator werk verrichten, veranderen, doorverwijzen of verwijderen van forum berichten die niet toegestaan zijn.
Voorlampen vervangen
Moderator: Moderator Team
Voorlampen vervangen
BMW 1 serie Bouwjaar 2004 (E87)
1ER REIHE
1ER REIHE
Re: Voorlampen vervangen
Deze zullen uiteindelijk wel passen. Ik heb geen goeie ervaringen met aftermarket koplampen, de pasvorm is vaak niet helemaal 100%. Ik zou als ik jou was voor een paar andere originele koplampen kijken op de sloop voor een knappe prijs.
Re: Voorlampen vervangen
Ja, misschien wel beter, bedankt. Denk dat ik dat maar ga doen.
BMW 1 serie Bouwjaar 2004 (E87)
1ER REIHE
1ER REIHE