BMWForum.nl zoekt Moderators om het forum te onderhouden, als je jezelf kan vinden in het onderstaande, neem dan contact op via deze link.

  • Enige kennis van phpbb is gewenst, maar niet noodzakelijk.
  • Minimaal 6 maanden geregistreerd zijn, of een zodanige activiteit met posten hebben.
  • Geregeld op het forum te vinden zijn.
  • Goed moderator werk verrichten, veranderen, doorverwijzen of verwijderen van forum berichten die niet toegestaan zijn.

alarm

Moderator: Moderator Team

Post Reply

Topic Author
jacovansleen
Neutraal
Posts: 3
Joined: 08 Jul 2013 20:24
Type Auto: 523i

alarm

Post by jacovansleen »

Hallo;
Bij mijn 523i zit een alarm. het probleem is echter dat de knipperlichten wel werken maar geluid hoor je niet. weet iemand waar de claxon zit van het alarm?

bvd
Jaco

mervin79
Neutraal
Posts: 29
Joined: 04 Jul 2013 00:41
Type Auto: e39 2.8i 1999
Location: Heerhugowaard
Age: 46

Re: alarm

Post by mervin79 »

Beste Jaco.

Dat je geen geluid hoord bij het sluiten van de portieren cq ook activeren is een optie en deze kan je bij elke bmw dealer laten wijzigen.zo kun je ook je portieren laten vergrendelen wanneer je wegrijd, uit of in schakelen van gordel inspectie geluid, en nog wat meer opties. dat kn je bij je lokale bmw dealer wel navragen. overgens is dit per sleutel in te stellen.

groet mervin
Post Reply

Return to “1996 - 2003 (E39)”