Page 1 of 1
problemen met distributieketting
Posted: 23 Aug 2015 16:53
by wschelli1
Hallo,
ik heb gelezen over de vele problemen met de distributieketting van de N47 motoren.
Weet iemand of die problemen zich ook voordoen bij de auto's vanaf 2011?
Ik ben van plan om een 1 serie diesel te kopen van 2011 of later en ben nu erg huiverig geworden na al die berichten op de bekende forums..
Bedankt voor jullie comentaar..
Re: problemen met distributieketting
Posted: 24 Aug 2015 13:04
by IQski
Hallo,
Ik kan je geen cijfers geven wat de problemen betreft, maar ze zijn bekend bij BMW.
Ik heb me (door een onafhankelijke garage) laten vertellen dat sommige BMWs erg zinnig zijn voor de gebruikte vloeistoffen, en de frequentie waarin deze vervangen wordt. Sommige mensen proberen te bezuinigen op onderhoud, en gaan of te laat, of naar een garage waar zo mogelijk niet de juiste motorolie en dergelijke gebruiken. Dit praat mooi in het straatje van een BMW-dealer, maar toch. Overigens, een BMW-specialist, of simpelweg een kenner weet wat ie wel of niet moet doen. Maar goed, ik zou in jouw geval kijken of er een volledige onderhoudshistorie is bij een BMW-dealerschap.
Ik "lees" geruchten van een recall. Geen idee of de BMW die je op het oog hebt, bij een dealer vandaan komt. Ik zeg, gelijk ter tafel brengen.
Re: problemen met distributieketting
Posted: 24 Aug 2015 14:02
by wschelli1
Hoi.
De auto die ik op t oog heb is een Belgische.
Dus ik moet hem importeren.
Het is een leaseauto en dealer onderhouden.
Dat is verder geen punt.
Maar ik wil achteraf geen dure reparaties krijgen..
Je leest zoveel slechte dingen over dit item dat ik toch wel terughoudend ben geworden.