Page 1 of 1

Mijn 2dehands-aanschaf...

Posted: 12 Mar 2008 18:11
by bugriders
Zoals beloofd in mijn voorstelling wil ik graag mijn tweedehandsaankopp showen.

Betreft:

316 PACK
1895cc
10/1999
118.000km
FULL OPTION

Steeds in garage gestaan en maniakaal onerhouden.
Heb heel de historiek van de garage :) :D

Ik heb deze gekocht voor mijn vriendin (als tweede wagen) en zij is er dus NIET tevreden mee. Haar antwoord is; ouwbollig..!!!

'k weet het niet maar heb er m'n buik van vol! Ik ben 36. Heb ik geen smaak of... Ik vind deze auto klasse uitstralen en voel me er ok in maar zij wil er niet mee rijden :?

[ external image ]

[ external image ]

[ external image ]

[ external image ]

[ external image ]

[ external image ]

Posted: 12 Mar 2008 19:15
by bimmer
Zo, dat was het wachten waard.

Wat een ongeloofelijk mooie wagen, hij lijkt wel in nieuwstaat. Ook het interieur ziet er smetteloos uit. Proficiat. :ok:

Posted: 12 Mar 2008 22:35
by amit
wat wilt ze wel hebben dan??

Posted: 13 Mar 2008 07:14
by dB-Mike
Als ze hem niet hebben wil
--
--
Mag ze m ook doneren aan mij :rofl:
--
Nee hoor zeer mooie 326 :shock:
Helemaal smetteloos en origineel echt een klasse wagen
Dat leer in combi met hout en afwerking gewoon machistraal 8)
Ik weet niet wat voor smaak ze dan heeft
Maar als ze dit oubollig vind dan ehmm is misch de 750iLS wel wat :P
-
-
Maar je hebt deze als 2e wagen
Vind dat toch wel een klasse 2e wagen als ik zeggen mag

Posted: 13 Mar 2008 10:17
by Mikey
idd een hele mooie strakke bak..

maar misschien vind ze hem wat oudbollig omdat :

de knippers oranje zijn
de velgen standaard zijn
de zijspiegels standaard zijn


mayb dat als je er witte knippers op zet ( en achter eventueel rood/wit unit ipv rood/wit/oranje )
en andere BMW velgen
en bmw e46 m3 spiegels erop zet dat haar mening veranderd ?

dan ziet de wagen er wel heel anders uit :wink:

Posted: 13 Mar 2008 11:27
by web
Beige leer en hout is inderdaad wat klassiek-chique van uitstraling. Wel zeldzaam, de meesten hebben modern (kil, vind ik) alu-look strips enzo. Meer de moderne 'high tech' look maar ikzelf vind hout ook mooier. En op heel veel kleuren zelfs oranje knippers mooier dan witte! Maargoed ik ben ook alweer bijna dertig :oops: Kan me indenken dat je vriendin liever de moderne alu-look heeft, dat hoor ik meer.

Maar IK vind dit interieur echt prachtig. Als ik een 328/330 Touring vind met DAT interieur kom ik serieus in de verleiding, hoewel ik eigenlijk liever een E39 heb!

Posted: 13 Mar 2008 14:14
by bugriders
Zij zou idd een zwart interieur met alu of carbon look strips mooier vinden. Ik heb in de nieuwe 3 gezeten en dat was zwart met alu afwerking. Ik vind dat interieur kaal en kill.

Ach als ze blijft mekkeren zal hij mss de deur uitgaan :x

Posted: 13 Mar 2008 14:18
by Mikey
hmmm zonde, maar gelukkig zijn er genoeg modellen te vinden die wel zo'n interieur hebben dus dat moet het probleem niet zijn.

Posted: 13 Mar 2008 14:33
by web
Ja precies, juist deze wat 'warmere' combinatie is, vooral bij de 3-serie, vrij zeldzaam. Dus eigenlijk domme pech dat ie juist bij iemand terechtkomt die dat niet waardeert ;)

Posted: 13 Mar 2008 14:52
by Ikke
Ze zal toch een van de weinige zijn die de auto niet kan waarderen op zijn schoonheid. Is gewoon een top auto.

Mijn 2de auto is een fiesta uit 94, mischien is dat wat voor je vrouw, dan kunnen we ruilen. :D :lol: :wink:

Posted: 14 Mar 2008 18:08
by Privray
mooie auto, wat ik jammer vind (persoonlijke smaak) is de zwarte dashbord en een licht interieur, ik vind t mooier als t allemaal dezelfde kleur is..
Maar ZEKER wel een mooie auto!

dan hou jij deze, en koop je voor de dame een suzuki alto? :o