BMWForum.nl zoekt Moderators om het forum te onderhouden, als je jezelf kan vinden in het onderstaande, neem dan contact op via deze link.

  • Enige kennis van phpbb is gewenst, maar niet noodzakelijk.
  • Minimaal 6 maanden geregistreerd zijn, of een zodanige activiteit met posten hebben.
  • Geregeld op het forum te vinden zijn.
  • Goed moderator werk verrichten, veranderen, doorverwijzen of verwijderen van forum berichten die niet toegestaan zijn.

Navigatie probleem E46 2002

Oude of gesloten topics van BMWForum.nl vind je hier!

Moderator: Moderator Team

Locked

Topic Author
josku

Navigatie probleem E46 2002

Post by josku »

Ik bezit een E46 touring van 2002 met een klein navigatie scherm met een MKIII computer en voorbereid met telefoon.

Na een probleem met het navigatie unit gehad te hebben, is deze nu af en toe de WEG KWIJT. (unit is vervangen door nieuwe)

Klinkt stom maar hij rekend af en toe gewoon de weg niet goed uit,
DWZ: Tijdens het navigeren blijft hij zoeken en de richtingspijl gaat van links naar rechts ( niet heel snel of zo, maar toch geen concrete aanduiding). Gaat ook geregeld wel goed.

Volgens mij (althans daar lijkt het op ) heeft de antenne gewoon SLECHT ontvangst, want hij doet het niet altijd.

Is er iemand die mij een tip kan geven, althans misschien om wat uit te proberen.

Blijkt ook een service programma in de radio/navi te zitten die je kan oproepen om te kijken of er inderdaad genoeg satelieten aanwezig zijn, maar HOE, GEEN IDEE.

Geef nu geen advies , van ga langs je dealer, want dat heeft me al 620,00 euro gekost (onderzoekskosten) en alleen maar lelijke gezichten nu, en mijn geld kwijt.

Hopende dat iemand dit probleem herkend en mij een tip kan geven.

groeten jos[/b]
Last edited by josku on 24 Oct 2005 20:21, edited 1 time in total.

Thommy
Neutraal
Posts: 15
Joined: 06 Sep 2005 21:02
Type Auto: BMW / Mini
Location: Lisse
Age: 65
Contact:

Post by Thommy »

Hang er eens een andere GPS antenne aan en kijk of je het probleem dan nog steeds hebt.
Ik kan je er wel even mee helpen!

Ronald.
Locked

Return to “Archief”