Page 1 of 1

Nieuwkomer

Posted: 11 Feb 2009 08:38
by Gowiththeflow
Hey meisjes en jongens,

Aangezien ik naar alle waarschijnlijkheid vandaag "ja" ga zeggen tegen de aankoop van een E36 318i Touring in werkelijk schitterende staat, werd het tijd om me hier eens aan te melden. Niet in de laatste plaats omdat ik natuurlijk ook wat vragen heb ;) !

Maar "the right thing to do" is natuurlijk om je eerst effe netjes voor te stellen. Dus: bij deze. Mijn naam is Wilco, ik woon op een mooi plekje in het niet zo mooie Tilburg :mrgreen: en werk hier ook. Ik weet wel wat van auto's, maar ben geene xtreme sleutelaar (alhoewel ik nooit te beroerd ben om te leren natuurlijk).

Qua auto's heb ik mezelf altijd beschouwd als een Toyota-liefhebber, maar met name de E30's heb ik altijd ook schitterende wagens gevonden. Maar een -zoals al gezegd- erg nette (en helemaal originele!) E36 gaat zeer waarschijnlijk de nu nog lege plek voor mijn huis opvullen...vanmiddag na 16:30 weet ik meer: grondige check en een flinke proefrit is reeds gemaakt, vandaag gaat ie even de brug op en wil ik hem goed van onderen bekijken. Als dat niet tegenvalt, wordt de deal bezegeld!

Ik laat het hier even bij. Ik hoop dat ik hier maar veel mag opsteken,

Groeten, Wilco

Re: Nieuwkomer

Posted: 11 Feb 2009 10:35
by 325i
Welkom hier en zo te lezen wordt het eens tijd voor een echte auto ipv die rijstkokers :mrgreen:
veel suc6 vanmiddag :ja:

Re: Nieuwkomer

Posted: 11 Feb 2009 13:44
by BmwFreakie
Welkom hier!

Veel suc6! :ja:

Re: Nieuwkomer

Posted: 11 Feb 2009 20:45
by sebasel
welkom hier

Re: Nieuwkomer

Posted: 12 Feb 2009 14:15
by Mickroz
welkom hier!

Re: Nieuwkomer

Posted: 12 Feb 2009 23:11
by Gowiththeflow
Bedankt voor de welkomstwoorden! Auto is inmiddels zo goed als geregeld: aanbetaling gedaan en morgenmiddag haal ik hem op. Ondanks dat het dus zoals gezegd een originele Touring is, zal ik zsm even wat pics posten want die zijn altijd gewenst... :D

Groeten!

Re: Nieuwkomer

Posted: 12 Feb 2009 23:33
by 325i
Gefeliciteerd :ja:

Re: Nieuwkomer

Posted: 13 Feb 2009 08:44
by Gowiththeflow
325i wrote:Gefeliciteerd :ja:
Thanks!