Page 1 of 1

BMW 2002 automaat sinds 1998

Posted: 02 Nov 2009 16:46
by Kaneelschep
Hoi daar.

Ik ben een 29 jarige jongen uit de randstad en heb al sinds 1998 een BMW 2002 automaat uit 1974.
De auto stond toendertijd te koop in een garage in Lunteren waar ik vlakbij werkte.
Met een maat van me gingen we toen altijd alle garages met oude autos af op zoek naar iets leuks.
Voornamelijk omdat we gewoon verslaafd waren aan proefritjes en oude autos en alleen in het weekend hoefden te werken... :D
De auto was toen nog in een redelijk tot goede staat eigenlijk. Het hemeltje was niet echt strak en de auto was wat slecht bijgewerkt na roest in de wielranden achter. Maar hij was voor zn staat ook niet echt duur. Dus heb ik hem gekocht en hem toch tot 2005 als daily gebruikt zonder veel kosten.
Die maat heeft daar overigens nog een mercedes 350 slc, 1972 weggehaald.

De auto heeft me eigenlijk nooit echt in de steek gelaten. behalve een dynamo die aan zn eind was en wat typische onderdelen als rotor, kap en kabels..
1 keer gestrand doordat de fan door de radiateur heen ging malen doordat de motorsteunen beetje aan hun eind zijn. Maar na een sloop fan (met wat aangepaste bladen :P )en radiateur liep ie weer..

Nu staat de bmw echter jammer genoeg alweer 4 jaar ongebruikt in mn tuin zonder garage.
Ik start hem wel af en toe en rijd hem een beetje heen en weer, maar van in de regen staan wordt ie niet echt beter..
Aangezien het mn eerste oldtimer, en tweede auto heb ik zelf altijd stiekem gedacht hem later helemaal grondig en compleet op te knappen, maar heb er nooit de tijd en de plek voor gehad.
Zelf nog nooit een garage gehad. En mn ouders ook nooit. Dus altijd alles zelf op straat gedaan in weer of wind.

ben eigenlijk op zoek naar een plek waar ie kan staan en opgeknapt kan worden, maar dat vraag ik wel even in een ander topic.

Dat was het wel.. Groetjes, Koen.

Re: BMW 2002 automaat sinds 1998

Posted: 02 Nov 2009 17:08
by D@NNY
Welkom op het BMW Forum Koen, en veel plezier hier :ja:

Re: BMW 2002 automaat sinds 1998

Posted: 02 Nov 2009 17:55
by nicolay
Leuk verhaal, welkom!
Ik wil wel een paar fotootjes zien..

Re: BMW 2002 automaat sinds 1998

Posted: 04 Nov 2009 12:25
by jeroen
ben benieuwd naar de foto's

Re: BMW 2002 automaat sinds 1998

Posted: 04 Nov 2009 12:39
by Mickroz
welkom hier!

Re: BMW 2002 automaat sinds 1998

Posted: 30 Nov 2009 19:49
by Kaneelschep
Paar fotootjes van toen ik hem paar jaar had.
Kan ze niet meer vinden van toen ik hem net had.. :(
[ external image ]
[ external image ]

Tblijft een geweldig model..

Re: BMW 2002 automaat sinds 1998

Posted: 01 Dec 2009 18:22
by 325i
prachtig ding :ja:

ohh jah welkom hier :mrgreen: