Page 1 of 1
Bmw 325i '93 raakt overhit
Posted: 17 Jun 2011 19:42
by BK_325VANOS
Goedeavond iedereen,
Ik heb gisteren een 325 uit '93 gehaald en ben er erg blij mee. Maar vandaag heb ik een probleem geconstateerd, de motor raakt snel overhit, wanneer ik stil sta. Vooral bij file's is het stressgevend. Als ik gwn kan gassen , dan verbetert het weer (ivm luchaanvoer denk ik ).
Weet iemand wat ik het beste kan doen in deze situatie ? Alvast erg bedankt.
Re: Bmw 325i '93 raakt overhit
Posted: 17 Jun 2011 22:08
by MarkoDMFX
draait je fan gewoon mee??
Re: Bmw 325i '93 raakt overhit
Posted: 17 Jun 2011 23:22
by BK_325VANOS
MarkoDMFX wrote:draait je fan gewoon mee??
sorry ik weet niet wat je daarmee bedoelt. Bedoel je de ventilator ? Ik weet iig nog niet hoe je dat kan controleren, ben nog nieuw in het wereldje.
Enige wat ik weet is dat hij overhit raakt bij lage snelheden, ik heb er nog geen problemen mee gehad, maar ik heb wel al 2 keer de auto voor de zekerheid ff aan de kant gezet en even de motorkap opengehouden.
Re: Bmw 325i '93 raakt overhit
Posted: 18 Jun 2011 13:18
by BK_325VANOS
Kan iemand me hiermee helpen? Zou het erg op prijs stellen.
Re: Bmw 325i '93 raakt overhit
Posted: 19 Jun 2011 12:23
by xifiz
Mischien is je thermostaat blijven plakken, dat hij maar half open blijft staan ofzo!
En inderdaad zou nik ff kijken of je viscofan wel mee draait als de motor warm wordt.
Succes
Re: Bmw 325i '93 raakt overhit
Posted: 04 Jul 2011 00:55
by dtctuning
Nieuwe visco erop en klaar is klara.
ter verduidelijking, de visco is het hart van je koelventilator voorop de motor, deze schakeld niet meer in waarschijnlijk.
Vervangen is erg lastig en als je niet handig bent zou ik het iemand laten doen die wel handig is, heb al heel waat thermostaathuizen zien sneuvelen,lol
Suc6
mvg
Martin