BMWForum.nl zoekt Moderators om het forum te onderhouden, als je jezelf kan vinden in het onderstaande, neem dan contact op via deze link.

  • Enige kennis van phpbb is gewenst, maar niet noodzakelijk.
  • Minimaal 6 maanden geregistreerd zijn, of een zodanige activiteit met posten hebben.
  • Geregeld op het forum te vinden zijn.
  • Goed moderator werk verrichten, veranderen, doorverwijzen of verwijderen van forum berichten die niet toegestaan zijn.

weet iemand hoe deze stang heet e46 320i

Forum voor alle E46 series van 1999 tot 2005.

Moderator: Moderator Team

Post Reply

Topic Author
Gotcha
Neutraal
Posts: 7
Joined: 24 Jun 2011 16:02
Type Auto: E46 320i

weet iemand hoe deze stang heet e46 320i

Post by Gotcha »

Hallo,

Heb sind enige tijd last van rammelen achterin de auto, net alsof er iets in de kofferbak ligt te rammelen.
na enig onderzoek heb ik het gevonden onder de auto, het is links achter een lange gebogen stang die lijkt van de linker naar de rechter draagarm te lopen, aan de linker zijde is deze los geraakt bij het lijkt wel de las, alleen kan de benaming van deze stang nergens vinden, hij is ongeveer 1 cm dik en loopt in verschillende bochten van links naar rechts.

Kan iemand mij misschien zeggen hoe deze heet en mss hoeveel het kost om te repareren?
Post Reply

Return to “1999 - 2005 (E46)”